Kancelaria Radcy Prawnego
Strona glownaO NasOmowienie specjalizacjiPrawnicy KancelariiPublikacje Prawnikow KancelariiKontakt

Zastrzeżenia

Pragniemy Państwa poinformować że informacje i materiały przedstawione na stronie internetowej Kancelarii są zamieszczone jedynie w celu informacyjnym. Żadna z informacji znajdujących się na tej stronie internetowej nie stanowi porady prawnej. W celu uzyskania porady prawnej uprzejmie prosimy o skontaktowanie się bezpośrednio z Kancelarią pod podanie danych kontaktowych. Kancelaria zastrzega, iż nie będzie ponosić odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o informacje prezentowane na naszej stronie internetowej.

Wytworzone informacje oraz materiały umieszczone na tej stronie podlegają ochronie na podstawie przepisów prawa autorskiego oraz innych przepisów dotyczących ochrony własności intelektualnej. Jeśli inaczej nie zastrzeżono, wszelkie prawa do materiałów przysługują Mec. Bartłomiejowi Janowi Narogowi. Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów zawartych na stronie oraz samej strony, w całości lub części, w celu innym niż użytek osobisty, wymaga wyraźnej, pisemnej zgody autora.
Podawanie danych osobowych w trakcie kontaktu z Kancelarią jest dobrowolne. Pragniemy jednocześnie wyjaśnić, iż przekazane dane osobowe wykorzystujemy jedynie w celu kontaktu z Państwem.


Copyright © 2009 Bartłomiej Naróg. Wszelkie prawa zastrzeżone.  ZASTRZEŻENIA

Wykonanie: Projektowanie stron www Ingenious