Kancelaria Radcy Prawnego
Strona glownaO NasOmowienie specjalizacjiPrawnicy KancelariiPublikacje Prawnikow KancelariiKontakt
Bartłomiej Jan Naróg
Bartłomiej Jan Naróg ukończył w 2003 roku Wydział Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie im. R. Łazarskiego. Następnie podjął pracę jako asystent na Katedrze Prawa Międzynarodowego Publicznego i Europejskiego. Jest absolwentem studiów podyplomowych na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego z zakresu Prawa Własności Intelektualnej.
Był uczestnikiem i absolwentem kursów Kent College Chicago, rachunkowości zarządczej – London Business College, kursu zarządzania ryzykiem telekomunikacyjnym – Ace Business Consulting Chicago. Jest członkiem: Polish Competition Law Association, International Law Association. Pracował min. w Andersen Business Consulting, Kierownictwie Departamentu Informatyki i Telekomunikacji Ministerstwa Obrony Narodowej.
Od 2006 roku wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie i od tego również roku prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego.
Jest autorem licznych publikacji naukowych z zakresu prawa nowoczesnych technologii i prawniczych systemów informatycznych min. w miesięcznikach: Prawo i Prokuratura, Myśl Ekonomiczno – Prawna, Jurysta, Computerworld.
Dariusz Jagiełło
Prawnik, absolwent Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego, prawnik specjalizujący się w prawie karnym materialny i procesowym, prawie zamówień publicznych, pozyskiwaniu środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Przygotowujący rozprawę doktorską. Autor licznych rozpraw i artykułów naukowych.
Zespół Kancelarii, to profesjonalni prawnicy o wieloletnim doświadczeniu, świadczący obsługę na najwyższym poziomie.  Kancelaria współpracuje z szerokim gronem prawników ekspertów min. rzeczników patentowych, doradców podatkowych, których wiedza oraz doświadczenie są niezwykle przydatne naszym Klientom. 

Działalność pro publico bono.

Kancelaria wyraziła chęć wsparcia inicjatywy Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie w zakresie objęcia  nieodpłatną opieką prawną osób fizycznych i prawnych potrzebujących takiej pomocy.

Wartości, jakimi się kierujemy
Postrzegamy zaangażowanie w dbałość o interesy naszych klientów oraz dbałość o zasady etyki, jakie obowiązują radców prawnych jako fundament naszego działania. We wszystkim, co robimy staramy się kierować zaangażowaniem i rzetelnością oraz troską o najwyższą, jakość świadczonych usług.

Copyright © 2009 Bartłomiej Naróg. Wszelkie prawa zastrzeżone.  ZASTRZEŻENIA

Wykonanie: Projektowanie stron www Ingenious