Kancelaria Radcy Prawnego
Strona glownaO NasOmowienie specjalizacjiPrawnicy KancelariiPublikacje Prawnikow KancelariiKontakt
Skontaktuj się z nami.
W celu zapewnienia Państwu najlepszej obsługi uprzejmie prosimy o uprzednie umówienie się telefoniczne przed wizytą w naszej Kancelarii.  
Bartłomiej Jan Naróg
Kancelaria Radcy Prawnego
ul. Ekologiczna 8 lok. 47
02-798 Warszawa  
Telefon/Fax: +48 22 648-15-08 lub Kom. 603-292-527
E-mail: kancelaria@narog.pl

Jednocześnie pragniemy Państwa poinformować, iż informacje przesłane przez Email do naszej Kancelarii podlegają ochronie jako dane objęte ochroną zgodnie ze standardami ochrony prywatności. Kierując się tą zasadą pragniemy zaznaczyć, iż przesyłają Państwo informację na wskazany adres Email świadomie i dobrowolnie.
Przesyłając informację poprzez Email mogą Państwo uprzednio skierować swoje pytania bądź wątpliwości dotyczące tych zasad ochrony prywatności dzwoniąc na numer telefonu 022 648-15-08.
Zasady współpracy.
Jeżeli zdecydują się Państwo na współpracę z naszą Kancelarią pragniemy Państwa poinformować że Kancelaria preferuje dwa systemy rozliczeń które są stosowane w zależności od wyboru klienta przed rozpoczęciem świadczenia usług:
  •  system rozliczeń godzinowych, w którym wysokość wynagrodzenia określona jest na podstawie liczby przepracowanych godzin. Stawki godzinowe mają zastosowanie do wykonanej pracy merytorycznej prawnika. Przepracowane godziny na rzecz klienta są rejestrowane łącznie z wydatkami Kancelarii.
  • system wynagrodzenia zryczałtowanego, w którym wysokość wynagrodzenia jest stała i określona stawką miesięczną, która obejmuje wynagrodzenie za wszelkie czynności związane ze świadczeniem obsługi prawnej na rzecz klienta. W tym systemie Kancelaria nie pobiera dodatkowego wynagrodzenia za zastępstwo procesowe klienta.
Kancelaria dokłada dbałości, aby wybrane systemy były przejrzyste dla Klienta dlatego określa je dokładnie w umowie zaakceptowanej przez Klienta.
Nie wykluczamy możliwości określenia jednorazowego wynagrodzenia za wykonaną usługę zgodnie z ustaleniami z naszym Klientem.


Copyright © 2009 Bartłomiej Naróg. Wszelkie prawa zastrzeżone. ZASTRZEŻENIA
Wykonanie: Projektowanie stron www Ingenious